Rozšířená nabídka champagne

Champagne

Champagne je synonynem luxusu, noblesy a dokonalosti a je absolutním symbolem světových šumivých vín. Říká se, že kde končí kvalitativní možnosti jiných šumivých vín světa, tam začíná Champagne.

Rozšířili jsme pro Vás nabídku šampaňských vín, o skvěle hodnocená vína v časopise Wine & Degustation.

Champagne Lanson, Black Label Brut

35% Chardonnay, 50% Pinot Noir a 15% Pinot Meunier

Tradiční metoda druhotného kvašení v lahvi.

Komplexní, harmonická a svěží vůně s tóny medu, lučních květů a dotekem toustovosti, který je charakteristický pro vína vyráběná klasickou metodou. Suchá, čerstvá, ovocná a minerální chuť je podpořena tóny čerstvých citrusů a komplexní strukturou s dlouhým závěrem.

Vhodný pro jakoukoliv denní příležitost.

Ocenění

Wine & Degustation 12/2016: vítěz kategorie “Champagne Brut Non Vintage”
International Wine Challenge – Silver Medal

Champagne Perrier-Jouet, Grand Brut

Perrier-Jouët jako první začal vyrábět suché šampaňské v roce 1854 a je tak původcem Brut šampaňských jak je dnes známe.

Křišťálová barva s jemným nazelenalým odstínem. Intenzivní vůně kde převládá zelené jablko, ananas a broskev. V chuti jsou patrné tóny citrusových plodů a máslových hrušek.

Champagne G.H. Mumm, Cordon Rouge Brut

Toto šampaňské je vyrobené z vína z celkem 77 různých vinic.

Jiskrná, slámově žlutá barva a jemné pravidelné perlení. Aroma dominuje čerstvé letní ovoce, jako jsou jahody s nádechem karamelu a vanilky. Vůně peckovitého ovoce a pražené briošky. V chuti harmonické, svěží šampaňské s nádechem vyzrálého citronu.

Champagne Veuve Clicquot, Brut

Svojí oranžovou vinětou je toto víno známé po celém světě. Typické, dokonale vyvážené šampaňské formované Pinot Noir, doplněné elegancí Chardonnay a ucelené Pinot Meunier.

Svěží symfonie ovocných chutí a vůní dělá z tohoto šampaňského skvělý aperitiv nebo elegantního průvodce vybranými jídly.

Champagne Pol Roger, Reservé Brut

Křišťálově čistá barva s odstíny a intenzivním jemným perlením. Vůně je čistá, připomínající broskvové chutney s ořechy. Chuť je ovocná, s příjemnými tóny citrusů, šťavnatou kyselinou a jemnými podtóny ořechů.

%d blogerům se to líbí: