Kopke – Ročníkové portské

Kopke – Ročníkové portské

Portské víno vyčnívá z řady ostatních vín díky svým jedinečným vlastnostem, překvapí Vás svou bohatostí, intenzitou, nezaměnitelným aroma a širokým spektrem barev a chutí. Kopke patří mezi tradiční výrobce portských vín.

Kopke
Kopke

Značka KOPKE byla založena již v roce 1638, je to nejstarší sklep a tím i nejstarší obchodní značka v portských vínech. Přes čtyři století byla společnost řízena řadou generací potomků Kopke a postupným vývojem si získala excelentní pověst pro svá vína.

Kopke Colheita 1967

Zráním přechází barva do zlaté. Hodně staré ročníky mohou mít někdy nádech nazelenalé okraje ve skleničce. Chuť je elegantní s dlouhým závěrem. Ročníkové portské typu tawny z jedné vybrané ročníkové sklizně a s nádhernými tóny sušeného ovoce, dřeva a koření. Zrání v sudech může pokračovat i několik dalších desetiletí a přitom se víno dále vyvíjí. Patří do vyšší kategorie vín, která jsou určena k archivaci. Baleno v dřevěné krabičce. Tato Colheita byla oceněna v říjnu 2016 v prestižním časopise The Wine Advocate 95 body. Teplota podávání 15-16 stupňů.

Kopke Colheita 1975

Ročníkové portské typu tawny z jedné vybrané ročníkové sklizně a s nádhernými tóny sušeného ovoce, dřeva a koření. Zrání v sudech může pokračovat i několik dalších desetiletí a přitom se víno dále vyvíjí. Patří do vyšší kategorie vín, která jsou určena k archivaci. Zráním přechází barva do zlaté. Hodně staré ročníky mohou mít někdy nádech nazelenalé okraje ve skleničce. Chuť elegantní s dlouhým závěrem. Baleno v dřevěné krabičce. OCENĚNO RATINGEM 94 BODŮ ve WIine Advocate 2012! Teplota podávání 15-17 stupňů.

Kopke Colheita 1987

Zrání v sudech může pokračovat i několik dalších desetiletí a přitom se víno dále vyvíjí. Patří do vyšší kategorie vín, která jsou určena k archivaci. Zráním přechází barva do zlaté. Hodně staré ročníky mohou mít někdy nádech nazelenalé okraje ve skleničce. Chuť elegantní s dlouhým závěrem. Ročníkové portské typu tawny z jedné vybrané ročníkové sklizně a s nádhernými tóny sušeného ovoce, dřeva a koření.

Kopke Colheita 1989

Ročníkové portské typu tawny z jedné vybrané ročníkové sklizně a s nádhernými tóny sušeného ovoce, dřeva a koření. Zrání v sudech může pokračovat i několik dalších desetiletí a přitom se víno dále vyvíjí. Patří do vyšší kategorie vín, která jsou určena k archivaci. Zráním přechází barva do zlaté. Hodně staré ročníky mohou mít někdy nádech nazelenalé okraje ve skleničce. Chuť elegantní s dlouhým závěrem. Baleno v dřevěné krabičce. Teplota podávání 15-17 stupňů.

Využijte možnosti objednání i jiného ročníkového portského dle vašeho přání.

%d blogerům se to líbí: