Bag in box

Bag in box

Víno v krabici rovná se špatné víno? To už dávno neplatí.. Tedy levná stolní vína v krabici, neboli „krabičáky“, se prodávají stále. Nesmíme si je ale plést s rozlévaným vínem v potravinářském sáčku v krabici, který se nazývá bag in box.

Bag in box (BIB) je nejmodernější a velice efektivní způsob distribuce kvalitních vín, který už je světově využívaný 60% dodavatelů. Zdá se, že čeští či moravští vinaři tuto skutečnost ještě nezaznamenali a vína do BIB neplní.

Nepoučený zákazník se lekne, když vidí, jak mu prodejce přívlastkové víno čepuje z obyčejné krabice. Neví totiž, že krabice s vlastním kohoutkem či dávkovačem ukrývá speciální plastový sáček pro dlouhodobé skladování a jednoduché rozlévání kvalitních vín..

Bag-in-Box to je 6-8 týdnů rozlévání a skladování již otevřeného opravdu kvalitního vína díky speciálně pro tento účel vyvinutému plastovému sáčku, který zabrańuje přístupu vzduchu a oxidaci vína, tím pádem jeho znehodnocování. Každý BIB má vlastí výčepní ventilek ukrytý v krabici. Díky produktivnější distribuci, logistice, balení i skladování, je tato cesta i výrazně levnější.

Naše nabídka vín v Bag in boxu

U nás na prodejně jsme zařadili do sortimentu BIB z Portugalska, Rakouska a Itálie(viz obrázky).

Jole Chardonnay
Jole Chardonnay
Jole Cabernet
Jole Cabernet
%d blogerům se to líbí: