Panama Nation rumy 18, 21 Y.O.

Společnost začala psát svou historii relativně nedávno, v roce 1990. Ačkoliv rumy od této společnosti mají různý původ, vždy se jedná o špičkové zboží.

Nation Panama 18 years old

Rum Nation Panama 18 Y.O. je úžasný komplexní rum, vytvořený kubánskými mistry Roneri, kteří předali své umění do tohoto rumu původem z Panamy.

  • Vůně: težší a více rozinková než předchozí ročník, opět velmi sladká s kaštanově-medovými tóny.
  • Chuť: je zřejmá přítomnost sladké melasy, ale aniž by se stala příliš sirupovitou. Víno, s přítomností rozinek a čokolády, nicméně lehounká přítomnost dubových tříslovin skvěle harmonizuje s nasládlými tóny.
  • Závěr: v pozadí je ještě pořád znát nasládlá chuť, ale nahořklý dubový a pepřový charakter ještě doznívá. Postupně se rozvinují lehké tóny černého čaje a aromatických bylinek.
Panama-18yo
Panama-18 Y.O.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nation Panama 21 years old

Rum Nation 21 let Panama je jeden z nejstarších rumů. Říká se mu “Duch Karibiku”. Je destilován z cukrové třtiny. Rum Nation je vyráběn v limitovaných edicích. Mezi gurmány je tento rum velmi oblíbený. U nás na prodejně exkluzivně k dostání

  • Je obdařen krásnou svítivě oranžovou rubínovou barvou. Je jemný a svěží což je velmi neobvyklé.
  • Vůňe je sladká po fíkách, datlích a tabáku. Je těžší, se závěrem po sherry a brandy.
  • Chuť má sametovou po čokoládě s nádechem tropického ovoce.Chuť je výrazná, harmonická, s lehkými tóny datlí, rozinek a medu.
 Panama 21 Y.O.
Panama 21 Y.O.

.

%d blogerům se to líbí: