Baron Hildprandt

Hildprandt

Když baron František Hildprandt zakládal v roce 1885 zámeckou palírnu přímo naproti svému vodnímu zámku v Blatné, jistě netušil, že následujících víc než sto let jeho rod vyžene z Čech až do Etiopie a složitou cestou zase zpět. Dnes už opět zámecká palírna dává slávu ovocným destilátům, v nichž se setkává výjimečná jakost jihočeského ovoce s jedinečnou rodinnou tradicí. Pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera se v historické palírně v Blatné vyrábí z kvalitního ovoce z jižních Čech pravé ovocné destiláty i originální blendovaná specialita.

Zámek Blatná
Zámek Blatná

Baron Hildprandt ze zralých hrušek

Řezaný destilát z prvotřídních hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

Baron Hildprandt ze zralých švestek

Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí po švestkách.

Hildprandt 4x destolovaný

Vyrobeno z ovoce z jižních Čech. Jednotlivé odrůdy jsou pečlivě vybírány pro dosažení výjimečné a vyvážené chuti. Destiluje se 4-krát pro získaní maximální čistoty a jemnosti. Destilát následně zraje 1-rok ve smaltovaných tancích pro zachování pravé ovocné chuti. Výsledkem je typický jihočeský destilát s jemným charakterem.

Hruškovice

Prvotřídní hruškovice z ovoce z jižních Čech. Jednotlivé odrůdy hrušek jsou pečlivě vybírány a míchány pro dosažení výjimečné a vyvážené chuti. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý destilát, který zraje 1 rok ve smaltovaných tancích. Vychutnejte si jemnou a delikátní hruškovici od zámecké palírny Blatná

Slivovice

Prvotřídní slivovice z ovoce z jižních Čech. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý destilát, který zraje 1 rok ve smaltovaných tancích.

Hildprandt
Hildprandt
%d blogerům se to líbí: